Niedziela 24 Września 2017 - Dory, Gerarda, Maryny
aktualności kontakt

Menu

 

BIP PSM Kościerzyna

Rok szkolny 2017/2018 - Zajęcia indywidualne

 Przydział uczniów na fortepian dodatkowy

w roku szkolnym 2016/2017

Lp.

Nazwisko i imię

klas

instrument

nauczyciel

1

Kiżewski Szymon

4

trąbka

Małgorzata Bednarek

2

Ziemann Anastazja

4

organy

Małgorzata Flisikowska

3

Walter Zuzanna

4

flet

Marzena Wirzba

4

Dobek Katarzyna

4

gitara

Małgorzata Flisikowska

5

Jażdż Szymon

4

puzon

Marzena Wirzba

6

Kulas Lucjan

3

organy

Marzena Wirzba

7

Makurat Anna

3

organy

Małgorzata Flisikowska

8

Czecholiński Michał

3

gitara

Marzena Wirzba

9

Czyżewska Julia

3

gitara

Małgorzata Flisikowska

10

Cybula Nikodem

3

trąbka

Małgorzata Flisikowska

11

Wroński Beniamin

3

trąbka

Małgorzata Flisikowska

12

Flis Kamil

3

puzon

Małgorzata Flisikowska

13

Flis Marta

3

akordeon

Marzena Wirzba

14

Gebert Maja

3

perkusja

Marzena Wirzba

15

Kowalke Laura

3

perkusja

Zbigniew Kąkol

16

Czecholiński Patryk

3

klarnet

Zbigniew Kąkol

17

Rapska Natalia

3

flet

Marzena Wirzba

18

Szulc Adrian

3

klarnet

Zbigniew Kąkol

19

Obojski Przemysław

3

puzon

Małgorzata Flisikowska

20

Walter Antoni

V

perkusja

Małgorzata Flisikowska

21

Trzcińska Aleksandra

V

skrzypce

Andrzej Nowak

22

Steinka Paweł

VI

trąbka

Małgorzata Bednarek

23

Widera Agnieszka

VI

trąbka

Małgorzata Bednarek

24

Borzyszkowska Estera

VI

skrzypce

Andrzej Nowak

25

Szulc Rozalia

VI

skrzypce

Andrzej Nowak

26

Pirch Julia

VI

skrzypce

Andrzej Nowak

27

Flisikowska Izabela

VI

skrzypce

Marzena Wirzba

  Przydział sal lekcyjnych w poszczególne dni tygodnia:

 Pedagog Instrument Dni pracy Sala
Bednarek Małgorzata organy, chór środy, piątki
sala
kameralna
2, aula
Bednarek Wojciech trąbka wtorki, środy, piątki
18
Konop Jan puzon poniedziałki, środy
21
Mazur Eugenia fortepian wtorki, środy, piątki
14
Hoffmann - Fortuna Izabela skrzypce poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki 7
Duszyńska Danuta teoria poniedziałki, wtorki, środy, czwartki 12
Gleinert Marek akordeon wtorki, czwartki 8
Karczewska Katarzyna flet poprzeczny poniedziałki i środy 11 (gabinet dyrektora)
Kąkol Zbigniew fortepian poniedziałki, wtorki,  czwartki, piątki
16
Kurnyta Aleksandra perkusja poniedziałki, środy
3
Flisikowska Małgorzata fortepian środy, piątki
16, 12
Nowak Andrzej fortepian poniedziałki, wtorki, środy, czwartki
15
Czapiewska Aleksandra fortepian poniedziałki, piątki
14, 15
Piontek Marek klarnet poniedziałki,wtorki, czwartki
17
Makowska Beata skrzypce poniedziałki, piątki 8
Wirzba Tadeusz gitara poniedziałki, środy,  piątki
4
Wirzba Marzena rytmika, kształcenie słuchu, poniedziałki, wtorki, środy, piątki
 1
 
wykonane przez: www.derwi.pl
Państwowa Szkoła Muzyczna Kościerzyna