Wtorek 15 Października 2019 - Jadwigi, Leonarda, Teresy
aktualności kontakt

Menu

 

BIP PSM Kościerzyna

Rok szkolny 2019/2020 - Plan zajęć grupowych

PLAN LEKCJI - 2019/20

Kształcenie słuchu i rytmika – mgr Marzena Wirzba

(sala nr 1 -  parter)

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek

kl. II a/6

15.15-16.50

rytmika i kształcenie słuchu

kl. Ia/6

16.00-17.35

rytmika
i kszałcenie słuchu

kl. II a/6

15.15-16.00

kształcenie słuchu

kl. Ia/6

16.00-16.45

kształcenie słuchu

kl. Ia/6

16.00-16.45

kształcenie słuchu

kl. I b / 6

15.00 – 16.35

rytmika

i kształcenie

kl. II b/6

16.50 - 17.35

kształcenie słuchu

kl. I b / 6

17.35-18.20

kształcenie słuchu

kl. II b / 6

16.00 - 17.35

rytmika
i kształcenie słuchu                  

kl.III/6

16.45-18.20

Rytmika
i kształcenie słuchu

Kl. IV/6

18.35-19.20 Kształcenie słuchu

kl. III/6

17.35 – 19.05           

kształcenie słuchu

i zespół rytmiczny

 

kl. V/ 6

19.05 – 19.50

kształcenie słuchu

kl. IV/ 6

18.20 – 19.50

kształcenie słuchu                    i audycje muzyczne

kl. V / 6

17.35 – 19.05

kształcenie słuchu

i audycje muzyczne

   

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

kl. II a /6

15.15-16.50

 rytmika                                          i kształcenie słuchu                   

 

kl. I a/6

16.00 - 17.35

rytmika                                      i kształcenie słuchu                   

 

kl. II a / 6

15.15-16.00

kształcenie słuchu

 

kl. I a/6

16.00 - 16.45

kształcenie słuchu                   

 

kl. I b / 6

15.00 – 16.35

rytmika

i kształcenie słuchu                   

 

kl. II b / 6

16.50 – 17.35

kształcenie słuchu

 

kl. I b / 6

17.35-18.20

kształcenie słuchu

 

kl. II b / 6

16.00 - 17.35

rytmika                            i kształcenie słuchu                   

 

kl. III / 6

16.45 - 18.20

rytmika                                        i kształcenie słuchu                   

 

kl. IV / 6

18.35 – 19.20

kształcenie słuchu

 

kl. III/6

17.35 – 19.05           

 kształcenie słuchu

i zespół rytmiczny

 

kl. IV/ 6

18.20 – 19.50

kształcenie słuchu                    i audycje muzyczne

kl. V / 6

17.35 – 19.05

kształcenie słuchu

i audycje muzyczne

 

 

kl. V/ 6

19.05 – 19.50

kształcenie słuchu

 

 

 

 

 

 

 

PLAN LEKCJI

PLAN LEKCJI- 2019/2020Kształcenie słuchu i audycje muzyczne – Noemi Kosętka(sala nr 12 - I piętro) 

poniedziałek

wtorek

czwartek

Kl. 4 /4

15.00 – 15.45 - kształcenie słuchu

15.45 – 16.30 - audycje  muzyczne

 

Kl. 4 /4

 15.00 – 15.45 -  kształcenie słuchu

 

Kl. 1 /4

15.45 - 16.30-  kształcenie słuchu

 

Kl. VI/6

16.40 - 17.25 - kształcenie słuchu

17.25 – 18.10 - audycje  muzyczne

 

 

Kl. 2/4 

15.45 - 16.30 - kształcenie słuchu

16.35 - 17.20 -  audycje  muzyczne

 

Kl. 3 /4

16.35 – 17.20- kształcenie słuchu

17.20 - 18.05 - audycje  muzyczne

Kl. 2 /4

18.55 - 19.40 - kształcenie słuchu

 

 

Kl. 3 /4 

17.20 - 18.05 - kształcenie słuchu

 

 

Kl. VI/6

18.10 - 18.55 -  kształcenie słuchu

 

 

 

Kl. 1 /4 

18.10 - 18.55 - kształcenie słuchu

 

 

 

 CHÓR mgr Małgorzata Bednarek w r. szk. 2019/20

piątki 17.00 - 18.30

ORKIESTRA DĘTA mgr Marek Piontek, mgr Wojciech Bednarek

wtorki 18.30 - 20.00

 

Plan zajęć teorii - kształcenie słuchu i audycje muzyczne Pani mgr Danuty Duszyńskiej w r. szk. 2017/18(sala nr 12 - I piętro) PLAN LEKCJI

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

 

15.25 – 16.10

 Piredda Leonardo

 

 

Kl. VI/6

kształcenie słuchu

16.15 - 17.00

 

Kl. 3/4 

kształcenie słuchu

16.15 - 17.00

 audycje  muzyczne

17.05 - 17.50  

Kl. V /6                   

kształcenie słuchu

16.00 – 16.45

 

Kl. 1 /4 -  zespół wokalny

16.00 - 16.45

kształcenie słuchu

16.50 – 17.35

kl. 2 /4

kształcenie słuchu

17.05 - 17.50

 

Kl. 4 /4 

kształcenie słuchu

17.50 - 18.35

 

Kl. VI/ 6   

kształcenie słuchu

16.45 – 17.30

audycje  muzyczne

17.35 - 18.20

Kl. 3 /4

 kształcenie słuchu

17.35 - 18.20

 

 

kl. V/6 -   kształcenie słuchu   

17.50-18.35

audycje  muzyczne

18.40 - 19.25

 

Kl. 1 /4 

kształcenie słuchu

18.40 - 19.25

Kl. 2 /4

audycje  muzyczne

18.20 – 19.05

kształcenie słuchu

19.10 - 19.55

Kl. 4 /4 

kształcenie słuchu

18.20 – 19.05

audycje  muzyczne

19.10 - 19.55

 

*******************************************

kl. II b / 6

16.50 – 17.35

kształcenie słuchu

 

kl. I b / 6

17.35-18.20

kształcenie słuchu

 

kl. II b / 6

16.00 - 17.35

rytmika                            i kształcenie słuchu                   

 

kl. III / 6

16.45 - 18.20

rytmika                                        i kształcenie słuchu                   

 

kl. IV / 6

18.35 – 19.20

kształcenie słuchu

 

wykonane przez: www.derwi.pl
Państwowa Szkoła Muzyczna Kościerzyna