Czwartek 14 Listopada 2019 - Emila, Laury, Rogera
aktualności kontakt

Menu

 

BIP PSM Kościerzyna

Archiwum - XVII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe '2011 WYNIKI i ZDJĘCIA

XVII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe '2011 WYNIKI i ZDJĘCIA

XVII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe odbyły się w naszej szkole 23 III 2011.

W ramach XVII Kaszubskich Spotkań Akordeonowych odbył się jak co roku wykład seminaryjny. Przesłuchania zakończyło spotkanie jurorów z pedagogami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami w mediach

(Laureat I nagrody w Kategorii I - soliści z kl. I-III, Karol Dziadosz, ucz. kl. III c.6-letniego w PSM w Szczecinie, nauczyciel - mgr Janusz Pszeniczka)

WYNIKI XVII Kaszubskich Spotkań Akordeonowych.

Jury w składzie:

przesłuchało 44 uczniów oraz 7 zespołów kameralnych w 5 kategoriach, z 17 Szkół Muzycznych I stopnia regionu pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz kujawsko - pomorskiego.

Uczniów przygotowało 23 nauczycieli.

Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I -soliści z kl. I- III c. 6-letni i kl. 1 c. 4-letni

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła i nauczyciel

     I

Karol Dziadosz

kl. III c.6-letni

PSM w Szczecinie

mgr Janusz Pszeniczka

     II

ex equo

Błażej Wróbel

kl. III c.6-letni

PSM w Grudziądzu

mgr Marcin Warduliński

    II

ex equo

Marcin Wołoszyk

kl.II c.6-letni

PSM Starogard Gdański

mgr Szczepan Zieliński

   III

ex equo

Wiktor Smoliński

kl. II c.6-letni

PSM w Kościerzynie

mgr Marek Gleinert

   III

ex equo

Kamil Baranowski

kl. 1 c.4-letni

PSM w Lęborku

mgr Marcin Warduliński

WYRÓŻNIENIA:

  1. Jakub Baran – kl. 1 / 4 PSM I st. w Malborku mgr Paweł Zagańczyk
  2. Piotr Litwiński – kl. III/6 ZSM w Gdańsku-Wrzeszczu, mgr Paweł Piński

Kategoria II -soliści z kl. IV c. 6-letni i kl. 2 c. 4-letni

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła i nauczyciel

     I

Magdalena Augustyniuk

kl. IV c.6-letni

PSM w Szczecinie mgr Bogdan Górnik

     II

Małgorzata Ciastoń

kl. 2 c.4-letni

PSM I st. w Solcu Kujawskim

mgr Wiesław Nowak

    III

ex equo

Alicja Jankowska

kl. IV c.6-letni

PSM I st. w Grudziądzu

mgr Tomasz Kwiatkowsk

   III

ex equo

Karol Gurski

kl.2 c.4-letni

PSM I st. w Malborku

mgr Paweł Zagańczyk

Kategoria III -soliści z kl. 5/6 i kl. III/4

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła i nauczyciel

     I

nie przyznano

 

 

 

     II

Przemysław Wołodzin

kl. V c.6-letni

PSM I st. w Kościerzynie

mgr Marek Gleinert

    III

ex equo

Wojciech Domski

kl.3 c.4-letni

PSM I st. w Lęborku

mgr Marcin Warduliński

   III

ex equo

Krzysztof Fornalik

kl. 5

c.6- letni

PSM I st. w Leborku

mgr Marcin Warduliński

WYRÓŻNIENIE:

  1. Paulina Szutowicz – kl. 3/ 4, PSM I st. w Kwidzynie, mgr Walery Kunac

Kategoria IV -soliści z kl. VI/6 i kl. 4/4

Miejsce

Imię i nazwisko

Klasa

Szkoła i nauczyciel

     I

Andrzej Pszeniczka

kl. VI c.6-letni

PSM I st. w Szczecinie

mgr Bogdan Górnik

    II

Jan Pęski

kl. VI

c.6- letni

PSM I st. w Szczecinie

mgr Zbigniew Pudło

   III

ex equo

Małgorzata Bartkiewicz

kl. 4 c.4- letni

PSM I st. w Miastku

mgr Wiesław Nowak

    III

ex equo

Grzegorz Uran

kl.VI c.6-letni

PSM I st. w Miastku

mgr Wiesław Nowak

WYRÓŻNIENIE:

  1. Dawid Trzeciński – kl. 4/4 PSM I i II st. w Słupsku, filia w Bytowie mgr Paweł Nowak

Kategoria V - zespoły kameralne

    I

miejsce

 

Zespół akordeonowy:

Wojciech Domski

kl. 3/

Michał Maszota

kl. IV/6

Krzysztof Fornalik 

kl. V/6

Pedagog:

mgr Marcin Warduliński

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lęborku

zespół akordeonowy

   II

miejsce

Zespół akordeonowy:

Pawel Wiśniewski   kl. V/6

Błażej Wróbel

kl. III/6

Monika Duda 

kl. 4/ 4

Daniel Długosz 

kl. II/6

Alicja Jankowska

kl. IV/6

Pedagog:

mgr Hanna Kwiatkowska

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Grudziądzu

zespół akordeonowy

  III

miejsce

nie przyznano

 

 

 

WYRÓŻNIENIA:

Kwintet akordeonowy: Paweł Patelczyk – kl. 4/ 4
Alicja Gaszta – kl. V/6
arta Laga – kl. VI/6
Michal Płotka – kl. 3/ 4
Maciej Dończyk – kl. V/6
Pedagog: mgr Andrzej Formela
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Wejherowie

Duet akordeonowy: Patrycja Tomaszewicz - kl. III/6, Monika Baran - kl. 3/ 4 Pedagog: mgr Zenon Terefenko, Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Słupsku

SERDECZNIE GRATULUJEMY UCZNIOM, NAUCZYCIELOM I SZKOŁOM!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do zapoznania się z informacjami w mediach:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii

fot. i oprac. M. Flisikowska

dodano dnia: 31.03.2011

powrót

wykonane przez: www.derwi.pl
Państwowa Szkoła Muzyczna Kościerzyna